ققنوس چت   چت باران   منزل مبله شیراز   
صدورمدرك معادل ديپلم*فوق ديپلم*ليسانس*فوق ليسانس*دكتري معادل سازي سوابق شغلي و حرفه اي  تبديل*ترجمه*كارآموز*برنامه نويس*معادل سازي سوابق* پروژه*سئو سايت تبديل*ترجمه*كارآموز*برنامه نويس*معادل سازي سوابق* پروژه*سئو سايت .

تبديل*ترجمه*كارآموز*برنامه نويس*معادل سازي سوابق* پروژه*سئو سايت

صدورمدرك معادل ديپلم*فوق ديپلم*ليسانس*فوق ليسانس*دكتري معادل سازي سوابق شغلي و حرفه اي

صدورمدرك معادل ديپلم*فوق ديپلم*ليسانس*فوق ليسانس*دكتري

معادل سازي سوابق شغلي و حرفه اي

مدرك ديپلم براي بسياري از مشاغل به عنوان حداقل مدرك در نظر گرفته مي شود. افراد مي توانند با به پايان رساندن دوره دبيرستان ديپلم حود را دريافت كنند. براي رشته هاي فني نيز افراد مي توانند با گذراندن تعداد مشخصي واحد درسي ديپلم فني خود را اخذ نمايند. اشخاص مي توانند با گذراندن دوره هاي آموزشي و فني و انجام تحقيقات در رشته خاصي مدرك معادل ديپلم يا مدرك كارآزمودگي در رشته مدنظر اخذ نمايند. مدارك مهارت فني و معادل ديپلم مي توانند ورود افراد به بازار كار را تسهيل كنند. افرادي كه موفق به اخذ مدرك ديپلم رسمي و يا فني خود نشده اند ميتوانند از مدارك معادل براي نشان دادن مهارت علمي و فني خوددر رشته مد نظر بهره ببرند.

 

امكان ادامه تحصيل با مدرك معادل

دانشگاه هاي كشور مدارك معادل را پذيرا نيستند و تنها افرادي كه در مدارس و آموزشگاه هاي مورد تاييد آموزش و پرورش تحصيل كرده و مدرك ديپلم خود را دريافت كرده باشند مي توانند از آن مدرك براي ورود به دانشگاه بهره ببرند. اما بسياري از موسسات آموزشي و دانشگاه هاي خارج از ايران مدرك معادل را تحت شرايط خاصي مي پذيرند و فرد مي تواند به راحتي وارد اين موسسات و دانشگاه ها شده و به تحصيل ادامه دهد. بسياري ازموسسات آموزشي داخل ايران نيز مدارك معادل را مي پذيرند.

  • مدرك معادل فوق ديپلم_تكنسين در مهارت هاي تخصصي

يك تكنسين نه تنها داراي دانش در حوضه خود است بلكه داراي سطح بالايي از مهارت علمي و تخصصي در حوضه خود نيز مي باشد.

مدرك معادل فوق ديپلم يك گواهي است كه به افراد داراي دانش و مهارت تخصصي در حوضه خود اعطا مي گردد. معادل سازي مدرك براي افراد به آن معنا است كه سطح دانش و مهارت آن ها با توجه به شواهد و اسناد مستدل بررسي شده و بعد از تاييد كارشناسان مربوطه مدرك معادل فوق ديپلم براي آن ها صادر مي گردد.

  • مدرك معادل ليسانس_مدرك معادل كارشناسي

اخذ مدرك دانشگاهي براي خيلي از افراد يك دغدغه است و از طرفي كار و مشغله روزمره مانع آن مي شود كه برخي افراد با استعداد بتوانند در رشته تحصيلي مدنظر خود مشغول به كار شوند.همين مسئله منجر به ايجاد دانشگاه هاي آزاد و پرديس هاي دانشگاهي شد، تا افراد بتوانند در رشته مورد علاقه خود تحصيل كنند. اما اين دانشگاه ها هزينه هاي هنگفتي را به فرد تحميل كرده و هر كسي توان پرداخت اين هزينه ها را ندارد و نمي توانند در رشته تحصيلي مورد علاقه خود مدرك ليسانس دريافت كنند. تعداد زياد اين افراد م.جب شد تا مدارك معادل جايگزين مدارك دانشگاهي براي اين افراد شود. معادل سازي مهارت فني و دانش فرد در رشته تحصيلي مدنظر و اعطاي مدرك معادل ليسانس به اين افراد، مشكل مدرك را براي اين افراد حل مي نمايد.

  • مدرك معادل فوق ليسانس_مدرك معادل فوق ليسانس

اعتبار مدرك معادل

همان طور كه گفته شد مدرك معادل براساس چهارچوب هاي سايت NGEDU تعيين اعتبار شده و مورد تاييد آموزش و پرورش و يا وزارت علوم نمي باشد. وبه هيچ عنوان مدرك تحصيلي محسوب نمي گردد. اعتبار اين مدارك به مستند كردن سوابق شغلي شما و رزومه سازي حرفه اي براي افراد مي باشد. تاييد اين مهارت ها ملزم به انجام پروژه هاي بسيار حرفه اي بوده كه بنام خود فرد منتشر شده و بعنوان نمونه كار قابل استناد مي باشد.

بسياري از موسسات آموزشي داخلي و دانشگاه هاي كشورهاي خارجي مدارك معادل را براساس قواعد و اصول خاصي پذيرا مي باشند.

88867940(021)

09212654725

http://www.ngedu.ir 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۴۸:۲۰ توسط:lambor موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :